Po polskich drogach jeździ ponad milion samochodów napędzanych autogazem, a ich liczba wzrasta w bardzo szybkim tempie. Składają się na to przystępne koszty instalacji gazowej, szeroko rozwinięta sieć dystrybucyjna i fakt, że eksploatacja samochodu zasilanego gazem jest prawie o połowę tańsza.

B.P.J. Polonia Piotr Jasiński na rynku usług motoryzacyjnych działa kilka lat. Zajmuje się montażem oraz serwisem układów zasilania gazem skroplonym, propan-butan w pojazdach samochodowych. Początkowo dostosowywane do zasilania gazem były pojazdy wyposażone w gaźnikowy system zasilania. Od czasu gdy na polskich drogach pojawiły się pojazdy wyposażone w system wtrysku benzyny firma rozpoczęła montaż instalacji gazowych również w tych pojazdach

Obecnie firma upoważniona jest do wystawiania "Świadectwa homologacji montażu" i tym samym spełnia wymagania odnośnie podmiotów dokonujących adaptacji pojazdów na zasilanie gazem skroplonym propan-butan. Na dzień dzisiejszy fima może podjąć się montażu instalacji gazowej prawie każdym produkowanym układzie wtrysku benzyny. Kontakt telefoniczny z nami możliwy jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 7:30 do 19:00. Służymy fachową pomocą i radą.

 

B.P.J. Polonia Piotr Jasiński
Kobylin 13 , 05-600 Grójec
woj. mazowieckie

tel/fax.: 048 664 27 43
tel. kom.: 0 663 959 220
tel. kom.: 0 506 959 228

e-mail: bpj@hgp.pl

STRONA W PRZEBUDOWIE
ZAPRASZAMY WKRÓTCE